Górnik z Zabrza pokonał graczy drużyny Legii rezultatem 1:0! Kolejny przypadek bardzo złej gry mistrza kraju w rozgrywkach Ekstraklasy!

Górnik z Zabrza pokonał graczy drużyny Legii rezultatem 1:0! Kolejny przypadek bardzo złej gry mistrza kraju w rozgrywkach Ekstraklasy!

W trwających obecnie rozgrywkach polskiej Ekstraklasy warszawska Legia gra słabo i nie da się tego ukryć. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że gracze Legii to obecni mistrzowie polskiej Ekstraklasy, a w chwili obecnej zajmują miejsce w ogonie tabeli. Spotkanie z Górnikiem miało w końcu zakończyć fatalną passę mistrzów Polski, jednakże i tym razem zabrakło zgrania do tego, żeby wywalczyć trzy punkty. Od początku spotkania zawodnicy gospodarzy wyglądali na fantastycznie wytrenowanych i w pierwszej połowie Legia z Warszawy nie umiała stawić im czoła. Po pierwszej połowie tego meczu zawodnicy gospodarzy prowadzili wynikiem 2:0 i wiele na to wskazywało, iż zapowiada się następna porażka mistrza PKO Ekstraklasy. Jednakże zawodnicy Legii w pierwszym kwadransie drugiej części spotkania wzięli się do pracy i zdołali doprowadzić do remisowego wyniku. W ten sposób kibice futbolu zasiadający na trybunach mogli mieć nadzieje na fenomenalne emocje w końcówce tego spotkania.

I w rzeczy samej ostatnie chwile tego meczu były niesamowicie fascynujące. W głównej mierze przez wzgląd na formy piłkarzy Górnika, którzy w końcowym rozrachunku wygrali to spotkanie. W końcówce trafienie dające zwycięstwo zdobył Kubica, który zdołał wykorzystać bardzo dobre dogranie w wykonaniu Janzy. Dobrze również wiedzieć o tym, iż swoją pierwszą bramkę po przenosinach do polskiej ligi zdobył zdobywca pucharu świata z 2014 roku, a więc Podolski. to była niesamowita chwila dla tego gracza i do tego nie ma żadnych wątpliwości. Legia z Warszawy z kolei przegrała 7 mecz z rzędu i aktualnie znajduje się na pozycji 17 w ligowej tabeli. To jest niesamowicie przeciętny wynik, jak na panującego wciąż mistrza PKO Ekstraklasy i warto to przyznać. Jeśli piłkarze Legii mają ambicję wciąż rozgrywać spotkania w PKO Ekstraklasie to powinni powrócić do odpowiedniej formy. W innym wypadku mistrz polskich rozgrywek zaskakująco zostanie zdegradowany do niższej ligi.